Homepagina

26 juli 2020

Johan Slenders Persoonlijk Kampioen 1e Klasse 2020

Johan Slenders

De finalewedstrijden in de eerste klasse werden dit  jaar georganiseerd door B.V. “De Bellevue” in Café “De Bellevue” te Budel.

Uit een totaal van 10 deelnemers plaatsten zich 6 spelers voor de finale waarin gedurende 5 speelronden wordt gestreden om de persoonlijke kampioenstitel in de eerste klasse.

Al tijdens de 1e ronde waren het Johan Slenders, Tonny Clement en Harry Geilenkirchen die de toon zetten door hun partij te winnen met de maximale score van 15 punten.

In de 3e ronde wist Pim Staals zich nog in de strijd om de eerste drie plaatsen te mengen door een zeer overtuigende overwinning op Tonny Clement die tot op dat moment nog de ranglijst aan voerde.

Tijdens de gehele competitie bleek niemand in staat om de opmars van Johan Slenders te stuiten.
Johan wist de eerste 4 partijen allemaal op zijn naam te schrijven.

Klapstuk was ongetwijfeld de 5e en laatste en ronde waar beide koplopers Johan Slenders en Tonny Clement het rechtstreeks tegen elkaar opnamen.

Dit leverde een uitmuntende wedstrijd op van beide heren die in slechts 15 beurten werd beslecht en eindigde in remise. Beiden scoorden zeer hoge moyennes van resp. 160 % en 150 %.
Johan maakte in deze partij bovendien ook nog een indrukwekkende serie van 61 % (55 v/d 90).
Al met al dus een wedstrijd om van te smullen.

Uitslag:

1Johan Slenders                     68 Punten     105,66 %
2Tonny Clement                      60 Punten     111,87 %
3Harry Geilenkirchen             59 Punten       99,69 %
4 – Pim Staals                               52 Punten       90,57 %
5 – Jos van Eerdt                          51 Punten       92,35 %
6 – Gerrit Melis                              45 Punten       86,40 %   

Kortste partij: Jos van Eerdt (De Bellevue) 11 Beurten.
Hoogste serie: Johan Slenders (De Bellevue) 61 % (55 v/d 90)

 

Ronnie Maas Persoonlijk Kampioen 2e Klasse 2020

De finalewedstrijden in de tweede klasse werden dit  jaar georganiseerd door B.V. “Het Wapen van Budel” in Multifunctioneel centrum “De Borgh” te Budel.
Van totaal 12 deelnemers plaatsten 6 spelers zich voor deze finale.
In deze finale worden 5 ronden gespeeld, waarbij iedere speler het telkens opneemt tegen een van de 5 overige deelnemers en altijd weer goed is voor de nodige spanning.

Ronnie Maas zette vanaf het begin de toon door meteen zijn eerste drie partijen te winnen met de maximum haalbare score van 15 punten.
Ook in de volgende 2 ronden bleef hij met gemak de concurrentie voor en werd hierdoor kampioen.

Spannend was vooral de strijd om de plaatsen 2 en 3 want na 4 ronden lag deze strijd door de kleine puntenverschillen nog volledig open.
Het was vooral Wiet van der Kruijs die verraste door zijn 2 laatste partijen maximaal te scoren waardoor hij komend vanaf de laatste plaats qua punten op gelijke hoogte kwam met Harrie Aarts op de 2e plaats.
Er kwam na afloop nog rekenwerk aan te pas om te bepalen wie de 2e plaats voor zich kon opeisen.
Door een nipt hoger scoringspercentage eiste Harrie de 2e plaats voor zich op waardoor Wiet eindigde als 3e.

Uitslag:

1 – Ronnie Maas                          70 Punten      123 %
2 – Harrie Aarts                           55 Punten        95 %
3 – Wiet van der Kruijs               55 Punten        91 %
4 – René Weber                           54 Punten        94 %
5 – Jan Bax                                   54 Punten        84 %
6 – Pier van Knippenberg             43 Punten        77 %

De kortste partij en hoogste serie werden beiden behaald in de voorronden:

Kortste partij: Jan Doms (De Meulen) 14 Beurten.
Hoogste serie: Wiet van der Kruijs (De Bellevue) 31,71 % (13 v/d 41)

 

Teamkampioen Klasse 1 : BVM 2 Maarheeze

BVM 2 Kampioen 2019 - 2020 Klasse 1

Het team BVM 2 van biljartvereniging BVM uit Maarheeze heeft het  Teamkampioenschap 2019 – 2020 Klasse 1 gewonnen.

Klik voor een uitgebreid verslag onderstaande link:

BVM 2 TeamKampioen Klasse 1

 

Teamkampioen Klasse 2 : BVM 3 Maarheeze

 


Het team BVM 3 van biljartvereniging BVM uit Maarheeze heeft het Teamkampioenschap 2019 – 2020 Klasse 2 gewonnen.

Klik voor een uitgebreid verslag onderstaande link:

BVM 3 Teamkampioen Klasse 2

 

Eindstand Teams Klasse 1:
1 BVM 2 21 727
2 B.V. Gastel 1 21 720
3 De Meulen 1 21 714
4 BVM 1 21 693
5 Het Wapen van Budel 2 21 685
6 Het Wapen van Budel 1 21 683
7 K.B.O. De Borgh 21 659
8 De Bellevue 1 21 647

Kortste Partij:
Harry Verhagen (BVM 2) 12 Beurten

Rel. Hoogste Serie:
Harry Verhagen (BVM 2) 45,71 % (32 v/d 70)

Relatief Hoogste Partijmoyenne:
Wim Verhoeven (B.V. Gastel 1) 264,23 %

Beste Persoonlijk Moyenne:
Jan Bax (B.V. Gastel 1) van 0,97 naar 1,243 = 128,13 %

Hoogste Puntenscore:
Harry Geilenkirchen (BVM 2) 261 Punten uit 21 partijen

 

 

Eindstand Teams Klasse 2:
1 BVM 3 21 720
2 B.V. Van Horne 21 696
3 De Wielerbaan 21 682
4 De Poedels 21 677
5 B.V. Gastel 2 21 661
6 De Meulen 2 21 643
7 Het Wapen van Budel 3 21 637
8 De Bellevue 2 21 634

Kortste Partij:
Gerrit Melis (BVM 3) 11 Beurten

Rel. Hoogste Serie:
Antonio Cebrian (Het Wapen van Budel 3) 37,14 % (13 v/d 35)

Relatief Hoogste Partijmoyenne:
Harrie Aarts (De Bellevue 2)  285,95 %

Beste Persoonlijk Moyenne:
Harrie Aarts (De Bellevue 2) van 1,02 naar 1,271 = 124,61 %

Hoogste Puntenscore:
Jan Soors (BVM 3) 242 Punten uit 21 Partijen

 18,445 total views,  17 views today